🥇 1. místo Czech Contact Center Award 2019 v kategorii Technologie více informací

Jsme oficiálním partnerem Google Cloud Platform

image

15.07.2020 12:05

Stali jsme se oficiálním partnerem Google Cloud Platform. Toto partnerství znamená pro vás, naše zákazníky, i pro platformu Vocalls nadstandartní výhody, zvýšenou podporu i přístup k nejaktuálnějším informacím o nových technologiích společnosti Google.

Abychom zákazníkům poskytli co možná nejkvalitnější a zároveň flexibilní služby, stavíme naše řešení na hybridním cloudu s možností provozu i on-premise přímo u zákazníka. 

Úspěšná certifikace v rámci programu Google Cloud Partner znamená nadstandardní výhody pro Vocalls i pro naše zákazníky. Díky partnerství se společností Google, získáváme přístup k nejaktuálnějším informací o nových technologiích a produktech společnosti Google, které můžeme využívat pro zlepšení našich řešení.

google cloud

Google Cloud je dostupný ve více než 200 zemích a využívá vlastní infrastrukturu s nízkou latencí a vysokou dostupností služeb

Zároveň máme k dispozici vylepšenou podporu, což nám umožňuje řešit i náročnější problémy mnohem rychleji a ke spokojenosti našich zákazníků. Partnerství nám zajišťuje přístup k dodatečným informacím z oblasti technických materiálů, trénování našich zaměstnanců, včetně marketingových i obchodních zdrojů pro efektivní rozvoj Vocalls.

Přečtěte si dále

hlasové technologie

Hlasové technologie v době pandemie

zákaznická péče

5 pravidel zákaznické péče 2021

výběr voicebota

Jak vybrat správného voicebota?

Tel: +420 910 128 186

Tento web používá cookies. Pokud zůstanete, souhlasíte se všemi zásadami pro soubory cookie. Více informací.